4. klasside ettelugemiskonkursi Läänemaa eelvoor 10. oktoober huvijuht

10. oktoobril toimus Haapsalu lasteraamatukogus vabariikliku 4. klasside ettelugemiskonkursi "Ida pool päikest ja lääne pool kuud" Läänemaa eelvoor.

Läänemaad esindab 19. oktoobril Tallinnas lõppvoorus emotsionaalse ning meisterliku esitusega meie kooli 4.b klassi õpilane Raheli Luha. Raheli õpetaja on Liia Lees. Eripreemia söaka esinemise eest sai meie 4.a klassi õpilane Liisa Raag. Tema õpetaja on Krista Kuuskla.

Palju õnne ning soovime Rahelile edu lõppvoorus!

Palju õnne ning soovime Rahelile edu lõppvoorus!