Liigu edasi põhisisu juurde
E-kool
Tunniplaan
Seikluspark
Uudised
Majajuht
Galerii
Koolisöökla menüü
Üritused
AVALEHT
Vastuvõtt
Vastuvõtt
1. klass
2.-9. klass
Õppetöö
Õppetöö
Tundide ajad
Tunniplaan
Ainekavad
Konsultatsiooniajad
Ruumid
Klassijuhatajad
Eksamid ja tasemetööd
Pikapäevarühmad
Vaheajad ja trimestrid
Loovtöö
Koolielu
Koolielu
Üritused
Huviringid
Toitlustamine
Raamatukogu
Tugipersonal
Fotogalerii
VEPA
Tervisenõukogu
HPK10
Meie koolist
Meie koolist
Dokumendid ja blanketid
Põhiväärtused
Ajalugu
Kooli sümboolika
Õpetajad
Teenistujad
Hoolekogu
Õpilasesindus
Õppenõukogud
Kontakt
Koolivorm
ARNO
Seikluspark
Menüü
Vastuvõtt
1. klass
2.-9. klass
Õppetöö
Tundide ajad
Tunniplaan
Ainekavad
Konsultatsiooniajad
Ruumid
Klassijuhatajad
Eksamid ja tasemetööd
Pikapäevarühmad
Vaheajad ja trimestrid
Loovtöö
Koolielu
Üritused
Huviringid
Toitlustamine
Raamatukogu
Tugipersonal
Fotogalerii
VEPA
Tervisenõukogu
HPK10
Meie koolist
Dokumendid ja blanketid
Põhiväärtused
Ajalugu
Kooli sümboolika
Õpetajad
Teenistujad
Hoolekogu
Õpilasesindus
Õppenõukogud
Kontakt
Koolivorm
ARNO
Seikluspark
Välislingid
E-kool
Tunniplaan
Facebook
Uudised
Kõik
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Otsi pealkirja järgi
Kuupäev
Otsi
2023/2024
4.-6. klassi matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused
18. märts
huvijuht
Ernst Enno etluskonkursi tulemused
15. märts
huvijuht
Märtsikuu sündmused
12. märts
huvijuht
Matemaatika ainenädala raames toimunud võistluste tulemused
12. märts
huvijuht
Ajaloo-olümpiaadi tulemused
11. märts
huvijuht
Emakeeleolümpiaadi tulemused
11. märts
huvijuht
Kunstiõpetuse olümpiaadi II koht tuli meie kooli õpilasele
11. märts
huvijuht
Maakondliku keemiaolümpiaadi tulemused
07. märts
huvijuht
Maakondliku geograafiaolümpiaadi tulemused
06. märts
huvijuht
Matemaatika ainenädal
01. märts
huvijuht
Avatud uste päev 1. klassi tulevatele lastele ja nende vanematele
29. veebruar
huvijuht
Kooli kabevõistluse tulemused
22. veebruar
huvijuht
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29