Vastuvõtt

2.-9. klass

Põhikooli astmesse (sh 7. klassi) vastuvõtt toimub ARNOS

Alates õppeaasta lõpust saab esitada taotlusi järgmiseks õppeaastaks
Linna algkoole lõpetavate õpilaste vanematel tuleb kooli vahetusel esitada Haapsalu linna põhikooli vastuvõtu taotlus (taotlusvormi nimi)  ARNOS.

ARNO link: ARNO

Kui algklassi õpilased on märgitud algkooli poolt lahkunuks, siis vanematel tuleb esitada soovitud kooli põhikooli vastuvõtu taotlus ARNOS.

Lapsevanema sammud Haapsalu linna põhikooli vastuvõtu taotluse esitamisel ARNOS

1. Logige Haapsalu linna haridusteenuste haldamise süsteemi ehk Arnosse. Arnosse saab logida vaid turvalist viisi pidi kas ID-kaardi või Mobiil-IDga. Kui te logite Arnosse esimest korda, siis küsitakse teie käest ka meili aadressi ning telefoni numbrit. Need väljad on väga oluline täita.
  2.  Sisse logituna näete avalehel endaga seotud lapsi.
  3. Valige kindlasti järgmine õppeaasta
  4. Lapse nime all on nupp “ Haapsalu linna põhikooli vastuvõtu taotlus“ vajutage sellele ja hakake täitma.
  5. Täitke väljad ja laadige vajalik dokument ning esitage taotlus.
  6. Kool menetleb teie taotluse ja siis saate juba teate e- postile.
  7. Põhikooli vastuvõtu taotluse kinnitamise või tagasilükkamise kohta tuleb vanemale ARNO e-keskkonnast meilile vastavasisuline teade.

Põhikooli astmesse (sh 7. klassi) vastuvõtt toimub ARNOS

Alates õppeaasta lõpust saab esitada taotlusi järgmiseks õppeaastaks

ARNO link: ARNO

Lapsevanema sammud Haapsalu linna põhikooli vastuvõtu taotluse esitamisel ARNOS

2.  Sisse logituna näete avalehel endaga seotud lapsi.
  3. Valige kindlasti järgmine õppeaasta
  5. Täitke väljad ja laadige vajalik dokument ning esitage taotlus.
  6. Kool menetleb teie taotluse ja siis saate juba teate e- postile.