Meie koolist

Õpetajad

  Perekonnanimi Eesnimi Õppeaine

1

Aasvere

Ilona

muusika

2

Bauman

Merike

bioloogia

3

Birk

Siim

huvijuht

4

Dubrovskaja

Jelena

vene keel

5

End-Rääli

Irma

inglise keel

6

Engman

 Kaja

matemaatika

7

Hunt

Embi

saksa keel

8

Herja

 Elju

matemaatika

9

Huul

 Kai

inglise keel

10

Ilves

Marite

klassiõpetaja

11

Jampolskaja

Ljudmila

muusika

12

Jutkin

Mihhail

kehaline kasvatus

13

Kaasik

Geete

eesti keel

14

Kahar

 Mall

eesti keel

15

Kaljuvere

Karin

klassiõpetaja

16

Kampmann

Ruth

klassiõpetaja

17

Karolin

Triinu

karjääriõpe

18

Karm

Kristi

arendusjuht

19

Kivimäe

Kaido

tehnoloogia

20

Konsap

Terje

inglise keel

21

Kulbok

 Helgi

õpiabi

22

Kuuskla

Krista

klassiõpetaja

23

Käär

Helge

klassiõpetaja

24

Kübarsepp

Anne

klassiõpetaja

25

Künnap

Kädly

klassiõpetaja

26

Lass

Erkki

kehaline kasvatus

27

Lees

Liia

klassiõpetaja

28

Leiumaa

Paula Marit

kunst

29

Leppiko

Olga

eesti keel

30

Lepik

Mairon

kehaline kasvatus

31

Liht

Lea

matemaatika

32

Lillemäe

 Anne

õpiabi

33

Lipunova

Elvira

keemia,bioloogia

34

Lobjaks

Ülle

õppealajuhataja

35

Lumeste

Ülle

matemaatika

36

Maar

Sirje

õpiabi

37

Makarov

Jaana

inglise keel

38

Matvejeva

Ursula

vene keel

39

Mahoni

Anne

direktor

40

Mark

Maritta

kehaline kasvatus

41

Mertsalova

Natalia

inglise keel

42

Mertsalov

Maksim

tehnoloogia

43

Muru

Merle

hariduslike erivajadutega õpilaste  õppekoordinaator

44

Muuli

 Janne

käsitöö

45

Nagajeva

Faridia

klassiõpetaja

46

Naumov

Denis

ühiskond

47

Nekraš

Sirle

kehaline kasvatus

48

Nerman

Margit

matemaatika

49

Nelis

Marite

kehaline kasvatus

50

Ojamu

Brit

kehaline kasvatus

51

Padu

Lehti

klassiõpetaja

52

Pajuste

Renee

informaatika

53

Palmiste

Evelin

klassiõpetaja

54

Peenoja

 Margit

inglise keel

55

Pett

Mart

informaatika

56

Prikk

Malle

klassiõpetaja

57

Pärnapuu

Piret

klassiõpetaja

58

Raudsepp

Madis

füüsika

59

Reimann

Siiri

käsitöö

60

Rosin

Triin

füüsika

61

Rääli

Ülle

keemia

62

Saadjärv

Aive

õppealajuhatja, eesti keel

63

Saks

Siiri

loodusõpetus

64

Samm,

Marianne

vene keel

65

Semerik

Lea

muusika

66

Soodam

 Riina

inglise keel

67

Suitsberg

Triinu

inglise keel

68

Särel

Inna

bioloogia

69

Sõtnik

Irina

vene keel

70

Shapovalova

Svetlana

vene keel

71

Tiido

Katrin

sotsiaaltöötaja

72

Toom

Maive

logopeed

73

Toomsalu

Tiia

eesti keel

74

Tšernoglazova

Niina

ajalugu, ühiskonnaõpetus

75

Tuisk

Britta

klassiõpetaja

76

Tuisk

Reet

geograafia

77

Turevitš

Jelena

vene keel

78

Tuulberg

 Heinar

ajalugu, ühiskonnaõpetus

79

Vainola

Teet

füüsika

80

Viinapuu

Niina

eesti keel

81

Vilta

Taimi

eesti keel

82

Vizgalina

Natalja

matemaatika