Ruumid

Majajuht 2018/19. õppeaastal

 

0-korrus

001   Garderoob

002   Söökla

003  Poiste tööõpetus

004  Võimla

005  Aeroobikasaal

        Keh.kasv. kabinet Marite Nelis, Brit Ojamu, Sirle Nekraš, Mairon Lepik,

        Erkki Lass

006  Arst

Arstikabineti kõrval tugispetsialistid Katrin Tiido, Merle Muru

007  Kunstiklass Paula Marit Leiumaa

Filmistuudio  3.-4.klass, Faridia Nagajeva

Kabinet võimla fuajees tugispetsialist Liidia Tatatuhhina

 

Esimene korrus

101       3.b Liia Lees

102       3.a Krista Kuuskla

103       1.a Britta Tuisk

104       2.b Piret Pärnapuu

105       2.a Kädly Künnap

106      1.b Anne Kübarsepp

107      4.a Malle Prikk

109    kantselei sekretär Ruth Karu, majandusjuhataja Toivo Birk

          direktor Anne Mahoni

110    huvijuht Siim Birk

111    labor

112    Keemia Ülle Rääli

113    Õppeköök Siiri Reimann/ Janne Muuli

114    Tunnirahuklass Sirje Maar

115    Käsitööklass Siiri Reimann/Janne Muuli

116    Ajalugu Heinar Tuulberg 

118   Õpetajate tuba

119   Õppealajuhatajad Ülle Lobjakas ja Aive Saadjärv, arendusjuht Kristi Karm

 

Teine korrus

201    Matemaatika Lea Liht

202    Matemaatika Kaja Engman

203    Matemaatika Ülle Lumeste

204    5.a Ruth Kampmann

205    5.c Evelin Palmiste

206    4.b Lehti Padu

207    Muusika Lea Semerik

208    Arvutiklass Renee Pajuste

210    Arvutiklass Mart Pett

211    Raamatukogu Mare Rand

212    Logopeed Maive Toom

213    Võõrkeel Riina Soodam

214    Võõrkeel Kai Huul

215    Bioloogia Inna Särel

216    Võõrkeel Margit Peenoja

217    Bioloogia Merike Bauman

 

Kolmas korrus

301    Eesti keel Tiia Toomsalu

302    Eesti keel Mall Kahar

303    Eesti keel Taimi Vilta

304    Võõrkeel Ursula Matvejeva, Natalia Mertsalova

305    Võõrkeel Jelena Turevitš

306    Võõrkeel Marianne Samm

307    Geograafia Reet Tuisk

309    Võõrkeel Jaana Makarov

310- I    Võõrkeel Irma End-Rääli

310-II    Võõrkeel Triinu Suitsberg

311    Aula

312    Matemaatika Margit Nerman

313    Auditoorium/Muusikaklass Ilona Aasvere

314    Võõrkeel Terje Konsap

315    Psühholoog Liis Toom

316    5.b Karin Kaljuvere

317    Õpilasomavalitsus