„GG – Green Grabbers“ logovõistlus 09. oktoober huvijuht

Septembrikuus kutsusime meie kooli õpilasi kaasa lööma logovõistlusest, mis toimub rahvusvahelise keskkonnaalase õpirändeprojeki „GG – Green Grabbers“ („Rohenäpud“) raames.

Võistlusele laekus 35 tööd. 3.-4. oktoobrini said kõik huvilised oma lemmiku poolt hääletada. Hääletajaid oli 230.

Enim kogusid hääli  järgmiste õpilaste tööd:
Isabelle Kajak 7.c;
Emma Calero 5.a;
Helis Alp 6.b.

Neil töödel tuleb peagi võistlustulle asuda partnerkooli õpilaste kolme tööga, et välja selgitada, milline neist saab projekti ametlikuks logoks.

Aitäh kõigile logovõistlusel osalenutele!

Enim kogusid hääli  järgmiste õpilaste tööd:
Isabelle Kajak 7.c;
Emma Calero 5.a;
Helis Alp 6.b.

Aitäh kõigile logovõistlusel osalenutele!