Koolivorm

2016. aasta sügisest on Haapsalu Põhikooli õpilastel võimalus kanda oma kooli vormi, mis on disainitud meie õpilase Marlene Schwindti kavandi järgi. Vormil on kooli logo ja lipu värvidega ruudustik.

Koolivormi saab tellida läbi Norrison OÜ e-poe: HAAPSALU PÕHIKOOL (norrison.ee) Vormi eest toimub tasumine e-tellimiskeskkonna siseselt pangalingi kaudu.

Kevadine koolivormi ettetellimine toimub 01. maist kuni 25. juunini, tellimuste kättesaamine augustis pakiautomaadist.

Sügisene koolivormi ettetellimine toimub 01. septembrist kuni 20. septembrini, tellimuste kättesaamine novembris pakiautomaadist.

Avatud aastaringne e-pood, 3-5 tööpäeva jooksul saadetakse  kaup Teie valitud pakiautomaati.

Toodete garanteeritud saadavuse tagamiseks palume kasutada ettetellimist.

Koolivormitooteid saab proovida Norrisoni kaupluses Tallinnas, Telliskivi 60/2 I-hoone D-korpus. Lahtioleku ajad: E-R 10-18 L 11-15

Et väikseks jäänud HPK kooli logoga koolivormi elemendid saaksid liikuda õpilaselt-õpilasele on loodud Facebooki grupp „HPK koolivorm õpilaselt-õpilasele“, mille leiad lehelt https://www.facebook.com/groups/1705157289775820/.  Taaskasutus on mõistlik – kellegi vana on järgmise uus!

Toodete garanteeritud saadavuse tagamiseks palume kasutada ettetellimist.