Meie koolist

Õpilasesindus- ja aktiiv

Meie kooli õpilasesindus on vabatahtlik ühendus, kuhu kuuluvad 1-2 õpilast kõikidest 6.-9. klassidest. Esinduse liikmed on valitud klassikaaslaste- ja juhataja poolt ning ühenduse tegevust koordineerivad krahv ja krahvinna.

Õpilasesinduse meeskond esindab õpilaste huve - noored saavad kaasa rääkida igapäevase koolielu korraldamise küsimustes, avaldada arvamust ning teha ettepanekuid kooliaja paremaks ning põnevamaks muutmisel. Neid põnevaid ideid aitavad ellu viia õpilasaktiivi liikmed, milles saavad kaasa lüüa kõik soovijad 7.-9. klassidest. Õpilasaktiivi tegemisi saab jälgida Instagrami vahendusel: @hpknoored

Igal sügisel valivad õpetajad, juhtkond ja 6.-9. klassi õpilased lõpuklasside seast krahvi ning krahvinnat, kellest saavad kooli esindusõpilased ja õpilasesinduse juhid.

Õpilasesinduse koosolekud toimuvad üle nädala esmaspäeviti esimesel pikal vahetunnil ruumis 130.
Õpilasaktiiv toimetab neljapäeviti peale 7. tundi ruumis 233.

2023/2024 õpilasesinduse koosseis:

6. klass:
Liset Jüriöö
Oliver Olesk

Õpilasaktiiv toimetab neljapäeviti peale 7. tundi ruumis 233.

2023/2024 õpilasesinduse koosseis:
krahv Hardi Vinkelberg