Õppetöö

Konsultatsiooniajad

2018/19 õppeaasta ajad tulevad siia varsti.     

    Nädalapäev/kellaaeg Ruum
1 Ilona Aasvere teisipäeval 15.35 313
2 Merike Bauman neljapäeval 14.00 217
3 Jelena Dubrovskaja neljapäeval 14.00 310-1
4 Irma End-Rääli esmaspäeval 14.30-15.15 310-1
5 Kaja Engman neljapäeval 14.00 202
6 Elju Herja neljapäeval 14.00 201
7 Embi Hunt teisipäeval 14.00 214
8 Kai Huul neljapäeval 14.00 214
9 Marite Ilves neljapäeval 14.00 102
10 Ljudmila Jampolskaja reedel 15.00 008
11 Mikhail Jutkin kolmapäeval 15.00 spordihoone
12 Geete Kaasik neljapäeval 14.00 215
13 Mall Kahar esmaspäeval 14.00 302
14 Karin Kaljuvere kolmapäeval 14.00 316
15 Ruth Kampmann neljapäeval 13.05 205
16 Triinu Karolin esmaspäeval, teisipäeval pärast tundi vahetunnis  
17 Kaido Kivimäe esmaspäeval 15.00 003
18 Terje Konsap neljapäeval 14.00 314
19 Helgi Kulbok neljapäeval 14.00 107
20 Krista Kuuskla esmaspäeval 13.05 102
21 Helge Käär neljapäeval 14.00 206
22 Anne Kübarsepp neljapäeval 12.00 103
23 Kädly Künnap kolmapäeval 12.00 105
24 Erkki Lass neljapäeval 14.00 spordihoone
25 Liia Lees neljapäeval 13.05 101
26 Paula Marit Leiumaa esmaspäeval 14.50 007
27 Mairon Lepik esmaspäeval 15.00 spordihoone
28 Olga Leppiko kolmapäeval 14.00 401
29 Lea Liht kolmapäeval 14.00 201
30 Anne Lillemäe kolmapäeval 12.00 102
31 Olga Lipunova neljapäeval 14.00 401
32 Ülle Lumeste reedel 14.00 203
33 Sirje Maar kolmapäeval 14.50  116
34 Jaana Makarov teisipäeval 14.50 309
35 Ursula Matvejeva teisipäeval 14.50 304
36 Natalia Mertsalova esmaspäeval 14.00 304
37 Maksim Mertsalov esmaspäeval 14.00 003
38 Janne Muuli kolmapäeval 14.45 115
39 Faridia Nagajeva neljapäeval 14.00 filmistuudio
40 Denis Naumov teisipäeval 15.00 202
41 Sirle Nekraš reedel 14.00 spordihoone
42 Marite Nelis neljapäeval 14.00 võimla
43 Margit Nerman neljapäeval 14.00 312
44 Brit Ojamu esmaspäeval 14.00 spordihoone
45 Lehti Padu teisipäeval 13.00 206
46 Renee Pajuste teisipäeval 15.00 208
47 Evelin Palmiste kolmapäeval 14.00 205
48 Margit Peenoja esmaspäeval 15.00 216
49 Mart Pett kolmapäeval 15.00 210
50 Malle Prikk kolmapäeval 13.00 107
51 Piret Pärnapuu teisipäeval 13.05, kolmapäeval 14.00 104
52 Madis Raudsepp neljapäeval 14.00 203
53 Siiri Reimann teisipäeval 15.00 115
54 Ülle Rääli neljapäeval 14.00 112
55 Aive Saadjärv kolmapäeval 14.00 112
56 Siiri Saks neljapäeval 14.00 302
57 Marianne Samm neljapäeval 14.00 306
58 Lea Semerik neljapäeval 14.00 207
59 Riina Soodam teisipäeval 14.50 213
60 Triinu Suitsberg teisipäeval 14.50 310-2
61 Irina Sõtnik teisipäeval 14.00 filmistuudio
62 Inna Särel kolmapäeval 15.00 215
63 Svetlana Šapovalova esmaspäeval 14.00 HTG-3
64 Katrin Tiido kolmapäeval 14.00 010/213
65 Maive Toom kolmapäeval 14.45 112
66 Tiia Toomsalu esmaspäeval 14.00 301
67 Nina Tšernoglazova esmaspäeval 14.00, teisipäeval 13.03 401
68 Britta Tuisk kolmapäeval 12.00 103
69 Reet Tuisk esmaspäeval 14.45 307
70 Jelena Turevitš kolmapäeval 14.00 305
71 Heinar Tuulberg neljapäeval 14.00 116
72 Teet Vainola kolmapäeval 15.00 312
73 Niina Viinapuu neljapäeval 14.50 HTG-3
74 Taimi Vilta esmaspäeval 14.00 303
75 Natalia Vizgalina teisipäeval 15.00 210