Meeldetuletus Haapsalu Põhikooli liikluskorraldusest 05. veebruar HaapsaluPK

Lihula maanteele lõigul Mulla tänav-Staadioni tänav on tööpäevadel kell 7.30-8.30 kehtestatud sõidukite kiiruspiirang 30 km/h. Lihula maantee lõigul staadioni peasissekäik-Staadioni tänav on vasakul (paaritud majanumbrid) sõidukite peatumine keelatud. Peatumiseks on võimalik kasutada ka staadioni parklat.

Põhikooli peasissekäigu juures Lihula maanteel on 50m ulatuses tähistatud parkimiskeelu ala, mis on mõeldud kooli minejate ja sealt tulijate teenindamiseks. Pärnu (Lihula) poolt tulles on soovituslik sooritada enne koolihoonet Staadioni tänavale vasakpööre ning siseneda kooli hoonesse Staadioni tänavalt kasutades kooli tagumist väravat.

VAATA PLAANI

VAATA PLAANI