Lõpuaktuse info 12. juuni HaapsaluPK

Hea lõpetaja ja vanem

13.06 toimub lõputunnistuste pidulik kätteandmine kooli lipuväljakul (õues).

Kell 11.00 9.b; kell 12.00 9.d ja 9e; kell 13.00 9.a; kell 14.00 9.c.

Palume järgida kehtivaid reegleid: hoia distantsi ja ole kontaktivaba (ei kätle, ei kallista). Lõpetajaga koos ootame üritusel osalema 2 pereliiget.

Lõputunnistuse kätteandmist saab jälgida veebis. Info ülekande kohta pannakse üles enne ürituse algust kooli kodulehele ja kooli facebooki.

Palume üritusele tulla jalgsi või jätta auto spordihoone/veekeskuse parklasse. Autoga kooli territooriumile ei lubata.

Hea lõpetaja ja vanem

13.06 toimub lõputunnistuste pidulik kätteandmine kooli lipuväljakul (õues).

Kell 11.00 9.b; kell 12.00 9.d ja 9e; kell 13.00 9.a; kell 14.00 9.c.