Läänemaa koolinoorte mälumängusarja II mängu tulemused 30. jaanuar huvijuht

25. jaanuaril toimus Haapsalu Põhikoolis Läänemaa koolinoorte mälumängusarja II mäng. Seekordne mäng oli pühendatud ajaloole, et toetada õpilaste valmistumist ajaloo-olümpiaadiks.

Põhikoolide esikolmik:

I koht Martna Kool (Aileen Kuntsel, Kätlin Randmaa, Artur Raagmaa, Mathias Rasmus Lillelaid) 36 punkti

II koht: Haapsalu Põhikool 8.A (Betti Kaljuvere, Hetty Tamm, Joonas Laanesaar, Robi Mäepere) 31 punkti

III koht Haapsalu Põhikool 9.B (Kadri Jõgisaar,  Romily Prank, Marta Schneider, Ellinor Sild) 29 punkti

Mängu juhtis Janne Rau. Küsimused koostasid Janne Rau ja Heinar Tuulberg. Võistlejate vastuseid parandasid Heinar Tuulberg ja Kalle Lõuna.

Põhikoolide esikolmik: