Läänemaa parim kool saalijalgpallis on Haapsalu põhikool 27. jaanuar huvijuht

19. jaanuaril peeti Wiedemanni spordihoones koolidevahelisi võistlusi saalijalgpallis. Mõõtu võtsid 7.-9. klasside poiste võistkonnad. Võistlustele registreerus neli põhikooli. Haapsalu põhikooli I võistkond, mille mängijad treenivad peamiselt Läänemaa Jalgpalliklubi ridades, võitis kõiki võistkondi ja saavutas 9 punktiga esikoha. Haapsalu põhikooli võistkonnas mängisid: Ron-Evan Krüner, Kermi Värv, Karl Kikas, Jan Rääli, Hendrik Soome, Morten Ristmägi, Sander Jaaska.