Meie koolist

Õpetajad


  Perekonnanimi Eesnimi Õppeaine

1

Aasvere

Ilona

muusika

2

Bauman

Merike

loodusained

3 Chernoglazova Nina ajalugu, ühiskonnaõpetus

4

Dubrovskaja

Jelena

vene keel

5

End-Rääli

Irma

inglise keel

6

Engman

 Kaja

matemaatika

7 Grauberg Grete klassiõpetaja

8

Herja

Elju

matemaatika

9

Hunt

 Embi

saksa keel

10

Huul

 Kai

inglise keel

11

Jampolskaja

Ljudmila

muusika

12 Jundas Ene klassiõpetaja
13 Kaasik  Geete klassiõpetaja

14

Kahar

 Mall

eesti keel

15 Kaljuvere Brita klassiõpetaja

16

Kaljuvere

Karin

klassiõpetaja

17

Kampmann

Ruth

klassiõpetaja

18

Karm

Kristi

arendusjuht

19

Karolin

Triinu

karjääriõpe

20

Kivimäe

Kaido

tehnoloogia

21

Konsap

Terje

inglise keel

22

Kulbok

 Helgi

õpiabi

23 Kuningas Kaie õpiabi

24

Kuuskla

Krista

klassiõpetaja

25 Käär Helge klassiõpetaja

26

Kübarsepp

Anne

klassiõpetaja

27

Lass

Erkki

kehaline kasvatus

28

Lees

Liia

klassiõpetaja

29

Leiumaa

Paula Marit

kunst

30

Lepik

Mairon

kehaline kasvatus

31

Leppiko

Olga

eesti keel

32

Liht

Lea

matemaatika

33

Lobjakas

Ülle

õppealajuhataja

34

Lumeste

Ülle

matemaatika

35

Maar

Sirje

õpiabi

36

Mahoni

Anne

usundiõpetus

37

Makarov

Jaana

inglise keel

38

Mark

Maritta

füüsika

39

Mertsalova

Natalia

inglise keel

40

Mertsalov

Maksim

tehnoloogia, vene keel

41 Mishchenko Svetlana matemaatika

42

Muru

Merle

hariduslike erivajadutega õpilaste  õppekoordinaator, eesti keel

43

Naumov

Denis

ühiskond

44

Nerman

Margit

matemaatika

45

Ojamu

Brit

kehaline kasvatus

46

Padu

Lehti

klassiõpetaja

47

Pajuste

Renee

informaatika

48

Palmiste

Evelin

klassiõpetaja

49

Peenoja

Margit

inglise keel

50

Pett

Mart

informaatika

51

Prikk

Malle

klassiõpetaja

52 Raak Kersti kodundus
53 Rau Janne ajalugu,ühiskonnaõpetus, usundiõpetus

54

Reimann

Siiri

käsitöö

55 Reznikova Nadiia bioloogia

56

Rääli

Ülle

keemia, loodusõpetus

57

Saadjärv

Aive

õppealajuhatja, eesti keel

58

Saks

Siiri

loodusõpetus

59

Samm

Marianne

vene keel

60

Semerik

Lea

muusika

61

Shapovalova

Svetlana

vene keel

62

Soodam

 Riina

inglise keel

63

Suitsberg

Triinu

inglise keel

64

Särel

Inna

bioloogia

65

Sytnik

Irina

vene keel

66 Zibo Merle eesti keel
67 Taratuhhina Liidia tugispetsialist
68 Tibbo Evelin eesti keel

69

Tiido

Katrin

ajalugu

70 Tikerpuu Greete kehaline kasvatus
71 Toom Maive logopeed

72

Tuisk

Britta

klassiõpetaja, inimeseõpetus

73

Tuisk

Reet

geograafia

74

Turevitš

Jelena

vene keel

75

Tuulberg

 Heinar

ajalugu

76

Viinapuu

Niina

eesti keel

77

Vilta

Taimi

eesti keel

78

Vizgalina

Natalja

matemaatika

  Perekonnanimi Eesnimi Õppeaine

1

Aasvere

Ilona

muusika

2

Bauman

Merike

loodusained

3 Chernoglazova Nina ajalugu, ühiskonnaõpetus

4

Dubrovskaja

Jelena

vene keel

5

End-Rääli

Irma

inglise keel

6

Engman

 Kaja

matemaatika

7 Grauberg Grete klassiõpetaja

8

Herja

Elju

matemaatika

9

Hunt

 Embi

saksa keel

10

Huul

 Kai

inglise keel

11

Jampolskaja

Ljudmila

muusika

12 Jundas Ene klassiõpetaja
13 Kaasik  Geete klassiõpetaja

14

Kahar

 Mall

eesti keel

15 Kaljuvere Brita klassiõpetaja

16

Kaljuvere

Karin

klassiõpetaja

17

Kampmann

Ruth

klassiõpetaja

18

Karm

Kristi

arendusjuht

19

Karolin

Triinu

karjääriõpe

20

Kivimäe

Kaido

tehnoloogia

21

Konsap

Terje

inglise keel

22

Kulbok

 Helgi

õpiabi

23 Kuningas Kaie õpiabi

24

Kuuskla

Krista

klassiõpetaja

25 Käär Helge klassiõpetaja

26

Kübarsepp

Anne

klassiõpetaja

27

Lass

Erkki

kehaline kasvatus

28

Lees

Liia

klassiõpetaja

29

Leiumaa

Paula Marit

kunst

30

Lepik

Mairon

kehaline kasvatus

31

Leppiko

Olga

eesti keel

32

Liht

Lea

matemaatika

33

Lobjakas

Ülle

õppealajuhataja

34

Lumeste

Ülle

matemaatika

35

Maar

Sirje

õpiabi

36

Mahoni

Anne

usundiõpetus

37

Makarov

Jaana

inglise keel

38

Mark

Maritta

füüsika

39

Mertsalova

Natalia

inglise keel

40

Mertsalov

Maksim

tehnoloogia, vene keel

41 Mishchenko Svetlana matemaatika

42

Muru

Merle

hariduslike erivajadutega õpilaste  õppekoordinaator, eesti keel

43

Naumov

Denis

ühiskond

44

Nerman

Margit

matemaatika

45

Ojamu

Brit

kehaline kasvatus

46

Padu

Lehti

klassiõpetaja

47

Pajuste

Renee

informaatika

48

Palmiste

Evelin

klassiõpetaja

49

Peenoja

Margit

inglise keel

50

Pett

Mart

informaatika

51

Prikk

Malle

klassiõpetaja

52 Raak Kersti kodundus
53 Rau Janne ajalugu,ühiskonnaõpetus, usundiõpetus

54

Reimann

Siiri

käsitöö

55 Reznikova Nadiia bioloogia

56

Rääli

Ülle

keemia, loodusõpetus

57

Saadjärv

Aive

õppealajuhatja, eesti keel

58

Saks

Siiri

loodusõpetus

59

Samm

Marianne

vene keel

60

Semerik

Lea

muusika

61

Shapovalova

Svetlana

vene keel

62

Soodam

 Riina

inglise keel

63

Suitsberg

Triinu

inglise keel

64

Särel

Inna

bioloogia

65

Sytnik

Irina

vene keel

66 Zibo Merle eesti keel
67 Taratuhhina Liidia tugispetsialist
68 Tibbo Evelin eesti keel

69

Tiido

Katrin

ajalugu

70 Tikerpuu Greete kehaline kasvatus
71 Toom Maive logopeed

72

Tuisk

Britta

klassiõpetaja, inimeseõpetus

73

Tuisk

Reet

geograafia

74

Turevitš

Jelena

vene keel

75

Tuulberg

 Heinar

ajalugu

76

Viinapuu

Niina

eesti keel

77

Vilta

Taimi

eesti keel

78

Vizgalina

Natalja

matemaatika