Vehklemine ja vene keele teatejooks

13233254_1297045860324376_1248733690_n

 

Vehklemise Eesti D klassi meistrivõistlustel saavutasid võistkondliku pronksi Oliver Laasik, Richard Germ ja Ingemar Germ. Treener Helen Nelis-Naukas.

 

IMG_6452

 

13. mail toimus Tallinnas vabariiklik VI vene keele teatejooks 8.-9. klasside õpilastele Haapsalu Põhikooli võistkond saavutas 3. koha.

 

Võistkonda kuulusid Kairit Liiv, Karolin Kullison, Mona Liinat, Anna-Maria Rõbina, Sten Raak ja Ants Lobjakas.

 

Õnnitleme!

Posted in Määratlemata | Leave a comment

Ernst Enno nimeline omaloomingukonkurss

Ernst Enno nimelise omaloomingukonkursi parimad 2016 olid:

 

3a kl Hendrik Rand,  õp Piret Pärnapuu;

2b kl Kert Pärnapuu, õp Karin Kaljuvere;

2a kl Laurel Vali,  õp Ruth Kampmann

 

Õnnitleme!

 

Posted in Määratlemata | Leave a comment

Õpikute tagastamine raamatukokku

Reede 27. Mai – 5. klassid

Esmaspäev 30. mai – 7.A ja 7.B klass

Teisipäev 31. mai – 8. klassid

Kolmapäev 1. juuni – 7.C ja 7.D klass

Neljapäev 2. juuni – 6. klassid

1.-4. klassid   kokkuleppel

9. klassid alates 06.06.2016 – 14.06. 2016

 

NB! AUGUSTIS EI LAENUTA RAAMATUKOGU ENNE UUSI ÕPIKUID KUI VÕLGNEVUSED ON LIKVIDEERITUD.

 

 

AUGUSTIKUU GRAAFIK

2016

Õpikute  väljastamine  raamatukogust

 

18. aug.  neljapäev    1.-4.klassid     9.00-14.00 (võtab  klassijuhataja  klassikomplektina)

19. aug.    reede           5.klassid        9.00-14.00

22.aug.    esmaspäev  6.klassid        9.00-14.00

23. aug.   teisipäev      7.kl. a,b         9.00-14.00

24. aug.   kolmapäev  7.kl.  c,d         9.00-14.00

25. aug.   neljapäev     8.kl. a,b         9.00-14.00

26.aug.    reede            8.kl. c,d         9.00-14.00

29.aug.   esmaspäev   9.kl. a,b         9.00-14.00

30.aug.   teisipäev       9.kl. c,d         9.00-14.00

Posted in Määratlemata | Leave a comment

Rendžu

renjumm2

 

 

28. aprill kuni 5. mai toimusid Tallinnas rendžu (jaapani lauamängu gomoku prefessionaalne versioon) võistkondlikud maailmameistrivõistlused.

 

Eesti 1. võistkond, kuhu kuulus meie kooli õpetaja Renee Pajuste, võitis maailmameistri tiitli Hiina ja Venemaa võistkonna ees. 

 

Artikkel ERR kodulehel:

http://sport.err.ee/v/cc155f8d-4b96-4a97-960a-10bd2f0a299c

 

Õnnitleme!

Posted in Määratlemata | Leave a comment

Edukad vehklejad

Eesti C klassi vehklemise võistkondlikud meistrid – Demis Teral (ind. 3. koht), Braian Hanstein ja Oliver Laasik.

13128603_1288031934559102_1153385854_o

13148483_1288031944559101_103968107_o

13128531_1288031921225770_633936804_o

Posted in Määratlemata | Leave a comment