Kabeturniir

kabe

 

Spordinädala raames toimunud kabevõistluse tulemused.

 

1.-3. klasside arvestus

1.-2. koht - 3c (Tõnu Robert Rand, Ron Evan Krüner, Marcus Maninen, Karl Kikas) ja 2a (Teele Rand, Kairit Talving, Kete Erik, Simona Ladva)

3. koht – 3a (Aron Urbas, Mero Karmo Simson, Ron Rääli, Patrik Rainer Kaljula)

 

4.-6. klasside arvestus

1. koht – 5a (Oliver Laasik, Ron Moskvin, Endrik Eerik, Alissa Nikolajeva)

2. koht – 5b (Andro Ehala, Ken-Mirko Lensu, Keltin Sirel, Hendrik Veltri)

3. koht – 4b (Tristar Leppik, Silver Surov, Adrian Siil, Hannes Rabi)

 

7.-9. klasside arvestus

1. koht – 8d (Reio Ilau, Kermo Ilau, Annabel Pindmaa, Jelizaveta Salihova)

2. koht – 8b (Laura Latik, Mariliis Kaer, Kaspar Kohtring, Karl-Alex Sokolov)

3. koht – 8a (Denis Aleksejev, Markus Mursal, Elina Karlson, Kaisa Uik)

 

 

Spordinädala pildite näeb siit: https://www.facebook.com/haapsalupohikool/photos/?tab=album&album_id=741371992670660

Posted in Määratlemata | Leave a comment

Vanemate üldkoosolek

Vanemate üldkoosolek toimub 4. oktoobril kell 18.30.

 

Päevakava:

Kalev Pihl räägib teemal Info ja tehnoloogia mõju õpetamisele.

Vanemate koosolekud klassides.

 

Posted in Määratlemata | Leave a comment

Tunnustame

Eesti Käsitööõpetajate Selts “Aita” omistas meie kooli õpetajale Siiri Reimannile tunnustuse “Aasta Aita 2015″.
Õnnitleme!

 
Haapsalu Gümnaasiumi 54. lennu vilistlased tegid lennu kokkutulekul 9.juulil annetuse Haapsalu Põhikoolile robotite ostmiseks. Täname!

Posted in Määratlemata | Leave a comment

Vehklemine ja vene keele teatejooks

13233254_1297045860324376_1248733690_n

 

Vehklemise Eesti D klassi meistrivõistlustel saavutasid võistkondliku pronksi Oliver Laasik, Richard Germ ja Ingemar Germ. Treener Helen Nelis-Naukas.

 

IMG_6452

 

13. mail toimus Tallinnas vabariiklik VI vene keele teatejooks 8.-9. klasside õpilastele Haapsalu Põhikooli võistkond saavutas 3. koha.

 

Võistkonda kuulusid Kairit Liiv, Karolin Kullison, Mona Liinat, Anna-Maria Rõbina, Sten Raak ja Ants Lobjakas.

 

Õnnitleme!

Posted in Määratlemata | Leave a comment

Ernst Enno nimeline omaloomingukonkurss

Ernst Enno nimelise omaloomingukonkursi parimad 2016 olid:

 

3a kl Hendrik Rand,  õp Piret Pärnapuu;

2b kl Kert Pärnapuu, õp Karin Kaljuvere;

2a kl Laurel Vali,  õp Ruth Kampmann

 

Õnnitleme!

 

Posted in Määratlemata | Leave a comment