Tublid õpilased!

 

15.veebruaril toimus Pärnu Ühisgümnaasiumis fetsival “Vene laul”. Meie kooli esindasid Madelen Kalvik (9a), Maian Tohver (9d), Markus Randma (9d).

Posted in Määratlemata | Leave a comment

Matemaatikaolümpiaad

7. veebruaril toimunud matemaatikaolümpiaadil saavutasid meie kooli õpilased väga häid tulemusi:

 

7. klass

1.koht Pärtel Ruut, õpetaja Kaja Engman

2.koht Mart-Jürgen Kukermaa, õpetaja Ülle Lumeste

3.-4.koht Elis Tamm,  õpetaja Ülle Lumeste

3.-4.koht Matteus Kalda, õpetaja Kaja Engman

 

8.klass

1.koht Joosep Plamus, õpetaja Ülle Lumeste

2.koht Eliise Veltri, õpetaja Ülle Lumeste

3.koht Claudia Birk, õpetaja Kaja Engman

 

9.klass

1.koht Karina Kaur, õpetaja Kaja Engman

2.koht Jelizaveta Salihova, õpetaja Kaja Engman

3.-4.koht Maian Tohver, õpetaja Kaja Engman

3.-4.koht Marlene Schwindt, õpetaja Ülle Lumeste

 

Õnnitleme!

Posted in Määratlemata | Leave a comment

Ajaloo olümpiaad

10. veebruaril toimus ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor, kus meie kooli 8.b klassi õpilane Joosep Plamus saavutas 1. koha. Juhendaja Heinar Tuulberg.

 

Õnnitlused!

Posted in Määratlemata | Leave a comment

Ilon Wiklandi preemia

Haapsalu Põhikool õpilane Marlene Schwindt pälvis Ilon Wiklandi nimelise noore kunstniku preemia.

Palju õnne!

Posted in Määratlemata | Leave a comment

Olümpiaadid

26. jaanuaril  toimunud emakeeleolümpiaadil saavutasid meie kooli õpilased häid tulemusi.

7.klass

1.koht Elisabeth Sild, õpetaja Taimi Vilta

3.koht Elis Tamm, õpetaja Taimi Vilta

 

8. klass

1.koht Joosep Plamus, õpetaja Tiia Toomsalu

3.koht Eliise Veltri, õpetaja Tiia Toomsalu

 

9. klass

3.koht Karina Kaur, õpetaja Tiia Toomsalu

 

Õnnitleme!

 

27. jaanuaril toimunud keemiaolümpiaadi tulemused:
8. klass
1.koht Joosep Plamus

 

9.klass
1.koht Markus Randma

 

Juhendaja õpetaja Ülle Rääli

 

Õnnitleme!

 

3. veebruaril toimunud bioloogiaolümpiaadi tulemused:
6. klass
1. koht Margetta Pajuste

 

7. klass
2. koht Oliver Metsar-Villakov
3. koht Mart-Jürgen Kukermaa

 

8. klass
1. koht  Joosep Plamus
2. koht Sixten Kaljuste

 

9. klass
2. koht Elina Karlson
3. koht Karina Kaur

 

Juhendaja õpetaja Inna Särel

 

Õnnitleme!

 

1. veebruaril toimunud matemaatika Nuputa turniiri tulemused:
5.-6. klasside võistkonnad:
1.koht Carmen Eliise Gekk, Silver Surov, Margetta Pajuste, Hendrik Veltri; õpetajad Lea Liht ja Helge Käär
2.koht Oliver Laasik, Edgar Leika, Uku Toomas Rand, Hendrik Rand; õpetajad Kaja Engman ja Piret Pärnapuu

 

7.klasside võistkonnad:
1.koht Pärtel Ruut, Matteus Kalda, Agne Andra Ploom; õpetaja Kaja Engman
2.koht Elis Tamm, Karolin Aru, Elisabeth Astok; õpetaja Ülle Lumeste
3.koht Ralf Luks, Henri Suder; Romel Hendrik Rautam; õpetaja Ülle Lumeste

 

Õnnitleme!

Posted in Määratlemata | Leave a comment