EKSL-i nutimäng "Koolipingist Olümpiale" 06. mai HaapsaluPK

Kooliaasta lõpuni on jäänud veidi rohkem kui 6 nädalat. Selleks, et see vahvalt veeta on Eesti Koolispordi Liit koos tublide õpetajate abiga loonud Loquizi keskkonda uue nutimängu "Koolipingist Olümpiale". Seekordne mäng paneb õpilaste teadmised proovile, nii spordi ja selle ajaloo kui ka tervisliku toitumise vallas.

Mäng on kolmeosaline ja jaotub algajate, edasijõudnute ja professionaalide omadeks. Igal tasemel on küsimused järjest keerulisemad. See aga ei tähenda, et kui algajate mängus nii hästi ei lähe, siis ei võiks
professionaalide oma proovida.
Mäng üles ehitatud odomeetri põhimõttel ehk läbides kindla distantsi (150m) avaneb uus küsimus. Sedasi tuleb algajate mängus läbida 2km, edasijõudnute puhul 3km ja profesionaalide mängus 4km. Mängu tegijad on aga "teele" paigutanud ka erinevaid üllatusi, mis hea õnne ja teadmise korral tuleb mängijatel ise avastada.

JUHEND

professionaalide oma proovida.