XXVII laulupidu "Minu arm"  15. mai HaapsaluPK

XXVII laulupeo "Minu arm" kunstilise toimkonna otsusel on Haapsalu Põhikooli mudilaskoor oodatud laulupeole.

7. aprillil toimunud ettelaulmisel hindas laulupeo liigidirigentidest koosnev komisjon meie laululaste esinemist 9,9 punktiga 10-st võimalikust.

Ettelaulmisel esinesid Alexia Klis, Annali Saral, Betti Kaljuvere, Diana Vahtra, Egle Kolga, Emily Elmik, Gerda Kikas, Gloria Luisa Eberle, Grethel Protas, Hetty Tamm, Kadri Jõgisaar, Kata KarlisKatrin Siirak, Keili Korbe, Keiti Jäämees, Kete ErikKristi JäämeesKätriin KurstLaura Maria Loznitsa, Laurel ValiMadli Laasik, Marta SchneiderMia-Delisa MäemurdMia SaluäärRenate Karm, Romily Prank, Sandra SiigSofija Maksimova, Teele Rand.