Vaktsineerimise võimalused Haapsalus 19. august HaapsaluPK

Et saaksime hoida ühiskonna võimalikult avatuna sh koolid, on kõigil alates 12. eluaastast võimalik end vaktsineerida.

• 21.08 ja 28.08 kell 15-18 Haapsalu Sotsiaalmajas (Kastani 7). Pfizer.
  • E, R ja L kell 9-17 Läänemaa haigla polikliinikus (Haapsalu, Vaba 6). Moderna
  • T ja N kell 9-17 Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikliiikus (Sadama 16) Moderna

Lisaks saab vaktsineerimise aja broneerida telefonil 1247 (iga päev kell 8-20) või digiregistratuuri kaudu www.digiregistratuur.ee, samuti helistades kohalikku haiglasse või eraraviasutuse registratuuri.

Vaktsineerida saab ka apteekides – vaata endale lähim apteek ja broneeri aeg www.vaktsineeriapteegis.ee (Igal neljapäeval kell 15-19 saab vaktsineerida Rannarootsi Selveri Benu apteegis eelregistreerimisel. Broneerimisinfo +372 6 119 070 www.benutervisepunkt.ee)

Tähtis! Palaviku või ägeda respiratoorse nakkuse tunnustega palume vaktsineerimisele mitte tulla.

Kui lapsed tulevad üksinda vaktsineerima, peab neil olema kaasas vanema kirjalik nõusolek

• 21.08 ja 28.08 kell 15-18 Haapsalu Sotsiaalmajas (Kastani 7). Pfizer.
  • E, R ja L kell 9-17 Läänemaa haigla polikliinikus (Haapsalu, Vaba 6). Moderna