Tublid korvpallurid 23. november huvijuht

Meie kooli korvpallurid mängisid end Läänemaa Koolispordi Liidu 7.-9. klasside meistrivõistlusel poodiumile. Noormehed said kaela kullakarva ning tütarlapsed hõbedased medalid.

Noormeeste võistkonda kuulusid:
Oliver Kruusamäe, Ken Luks, Ken Martti Sakson, Oskar Louis Kalev, Laur Urbas, Mattias Post ja Kert Tikerpuu.

Tütarlaste võistkonda kuulusid:
Simona Ladva, Julia Trynova, Kairit Talving, Karolin Almers, Helena Hallik, Luisa Lauri ja Kete Erik.

Palju õnne!

Noormeeste võistkonda kuulusid: