Uudised

Super Skypark Võrkpalli Kooliliigas saavutasid meie kooli noormehed I koha 30. jaanuar huvijuht


30. jaanuaril toimus Oru koolis Super Skypark Võrkpalli Kooliliiga poiste võistlus, milles meie kooli õpilased saavutasid I koha ning tagasid võimaluse esindada Haapsalu Põhikooli Põhja regiooni turniiril. Võistkonda kuulusid: Robert Nukki, Gert Tikerpuu, Lukas Kaup, Jaron Kariste, Olle Palu ja Kaspar Järvi ja Riho Tapner. 

Poisse juhendas Greete Tikerpuu.

Palju õnne!

Super Skypark Võrkpalli Kooliliiga kohta saab täpsemalt lugeda siit: https://superskypark.ee/skypark-toetab/

30. jaanuaril toimus Oru koolis Super Skypark Võrkpalli Kooliliiga poiste võistlus, milles meie kooli õpilased saavutasid I koha ning tagasid võimaluse esindada Haapsalu Põhikooli Põhja regiooni turniiril. Võistkonda kuulusid: Robert Nukki, Gert Tikerpuu, Lukas Kaup, Jaron Kariste, Olle Palu ja Kaspar Järvi ja Riho Tapner. 

Poisse juhendas Greete Tikerpuu.

Palju õnne!

Super Skypark Võrkpalli Kooliliiga kohta saab täpsemalt lugeda siit: https://superskypark.ee/skypark-toetab/