Sünnipäevanädala sündmused 12. mai huvijuht

Haapsalu Põhikool saab 20. mail 10-aastaseks! Suurt pidupäeva tähistame lausa terve nädala mitmete toredate sündmustega.

E-R söökla aknaid ilustavad 6.-9. klasside sünnipäeva teemalisi plakateid. Informaatika tunnis, õpetaja Mart Pett juhendamisel valminud digiplakateid saab vaadata siit: https://padlet.com/mart5/kooli-s-nnip-eva-plakatid-2fxjls8hcdx75q71

E, 15. mail avame koolinädala direktor Anne Mahoni tervitusega ja kahel pikal vahetunnil on kooli hoovis võimalik tutvuda puretamiskool "Hapsal" tegemistega. Kooli hoovis on algklassidele lahendamiseks ristsõna otsimismäng.

T, 16. mail kl 16.30-18.00 peame kevadlaata, kuhu on oodatud ostlema kõik huvilised!

K, 17. mail kl 15.15 "Rakett 10". 5-liikmelistel võistkondadel on vaja lahendada 10 erineva valdkonnaga seotud ülesannet. Registeerimine avatud huvijuhi juures kuni 11. maini.

N, 18. mail kl 19.00-22.00 Retrodisko. Pidu on mõeldud 7.-9. klassi õpilastele. Sissepääs tasuta, õpilaspileti alusel.

R, 19. mail kl 08.00 õppelajuhataja Aive Saadjärve tervitus. Premeeritakse parimaid raketlasi ning plakatikonkursi silmapaistvamate tööde tegijaid.

Rõõmsat nädalat!

Rõõmsat nädalat!