Spordinädal 22. september huvijuht

Spordinädal on üleeuroopaline liikumiskampaania, mille eesmärk on tõmmata kehalisele aktiivsusele ja tervislikele eluviisidele suuremat tähelepanu. Spordinädal toimub igal aastal 23.-30. september ja on mõeldud kõigile, olenemata vanusest, soost või füüsilistest võimetest. Haapsalu Põhikoolis toimuvad tegevused 23.-27. septembrini.

E, 23.09 MESIKÄPA TEATEJOOKS (5.-9. klassid, eelregisteerimisega)
T, 24.09 KORVPALLI VABAVISKED pikkadel vahetundidel staadionil
K, 25.09 JALGPALLI PENALTID pikkadel vahetundidel kooli hoovis
N, 26.09 KIIREIM SEIKLUSPARGI LÄBIJA pikkadel vahetundidel kooli hoovis
R, 27.09 KETTAGOLFI PUTTIMINE pikkadel vahetundidel kooli hoovis staadioni poolsel küljel

Lisaks toimuvad nädala jooksul liikumistundide raames eirnevate treeningute tutvustused (lauatennis, vehklemine, maadlus) ning "Pacer" rakenduses sammulugemise võistlus.

Täpsem info liikumisõpetajatelt.

E, 23.09 MESIKÄPA TEATEJOOKS (5.-9. klassid, eelregisteerimisega)
T, 24.09 KORVPALLI VABAVISKED pikkadel vahetundidel staadionil
K, 25.09 JALGPALLI PENALTID pikkadel vahetundidel kooli hoovis