Rahvusvaheline eTwinningu projekt 13. november HaapsaluPK

Rahvusvaheline eTwinningu projekt „MAKING DECORATIONS WAITING FOR CHRISTMAS“ algas 10.novembril 2023.

See on Haapsalu Põhikooli 2. A kl (klassijuhataja Brita Kaljuvere) ja Itaalia kooli „Instituto Comprensivo J. A. Comenius“ (Trento) 2.A klassi õpilaste vaheline projekt. Projekti kirjutasid õpetajad Ene Jundas ja Cinzia Stefli. Projekt sai tegevusloa 09.novembril 2023 Euroopa koolide virtuaalse keskkonna eTwinning poolt.

Projekti eesmärgiks on õpilastes loova mõtlemise ja keskonnasõbraliku käitumise arendamine; huvi äratamine keeleõppe vastu; taaskasutatavatest materjalidest jõuluehte valmistamine ja oma ideede tutvustamine videokohtumisel partnerkooli õpilastele.