Uudised

Põhikoolide mitmevõistluse võitis Haapsalu Põhikool 24. september huvijuht

Läänemaa põhikoolide mitmevõistlusel osalesid seekord seitsme kooli sportlased. Võisteldi kuues võistluses (60 m, kaugushüpe, kõrgushüpe, kuulitõuge, pallivise ja 600 m jooks tüdrukutele ning 1000 m poistele). Koolide punktiarvestustusse läks igast koolist kolme tugevama tüdruku ja poisi tulemus.

Tüdrukute seas saavutas meie kooli õpilane Krislyn Gleizdans 3. koha (3284 punktiga).
Poiste arvestuses napsasid meie kooli õpilased järgmised kohad:
II Sten Jonas Hein (3881 punkti)
III Pärtel Tederov (3658 punkti)
IV Christofer Kuusik (3636 punkti)

Koolide arvestuses tuli võitjaks Haapsalu Põhikool. II koha sai Ridala Põhikool ja III koha Taebla kool.

Aitäh, et meie kooli esindasite ning palju õnne heade tulemuste eest!