Uudised

Matemaatikavõistlus "Nuputa" tulemused 01. detsember huvijuht


30. novembril toimus meie koolimajas matemaatikavõistluse "Nuputa" Lääne maakonna eelvoor. Võistlusel osalesid 5.-7. klasside võistkonnad. Haapsalu Põhikoolist tulid 7. klasside arvestuses I ja III kohale järgmised õpilased:

 

I koht (pääsesid lõppvõistlusele) 

Kreete Kübarsepp 7.d klass 

Emily Sild 7.d klass 

Mia Raudsepp 7.d klass 

Juhendaja: Kaja Engman

  

 III koht  

Sten Jonas Hein, 7.a klass 

Kenerth Paes, 7.a klass 

Laur Urbas, 7.b klass 

Juhendaja: Margit Nerman


Palju õnne!

30. novembril toimus meie koolimajas matemaatikavõistluse "Nuputa" Lääne maakonna eelvoor. Võistlusel osalesid 5.-7. klasside võistkonnad. Haapsalu Põhikoolist tulid 7. klasside arvestuses I ja III kohale järgmised õpilased:

 

I koht (pääsesid lõppvõistlusele) 

Kreete Kübarsepp 7.d klass 

Emily Sild 7.d klass 

Mia Raudsepp 7.d klass 

Juhendaja: Kaja Engman

  

 III koht  

Sten Jonas Hein, 7.a klass 

Kenerth Paes, 7.a klass 

Laur Urbas, 7.b klass 

Juhendaja: Margit Nerman


Palju õnne!