Läänemaa aasta õpetajad 05. oktoober huvijuht

4. oktoobril, õpetajate päeva eelõhtul tunnustati Haapsalu kutsehariduskeskuseks Läänemaa aasta õpetajaid. Tunnustuse saajate hulgas olid ka meie kallid õpetajad.

Poole sajandi pikkuse töö eest eesti keele ja kirjanduse õpetajana on riikliku haridustöö elutööpreemia nominent eesti keele õpetaja Taimi Vilta.

Aasta põhikooli aineõpetaja nominendid matemaatikaõpetajad Kaja Engman ja Ülle Lumeste ning eesti keele ja kirjanduse õpetaja Niina Viinapuu.
Aasta huvialaõpetaja nominent kunstiõpetaja (nominatsioon töö eest Haapsalu kunstikoolis) Paula Marit Leiumaa
Aasta hariduse sõbra nominent eripedagoog Merle Muru.

Läänemaa aastate õpetajad on klassiõpetajad Malle Prikk ja Lehti Padu

Palju-palju õnne!

Aasta hariduse sõbra nominent eripedagoog Merle Muru.

Läänemaa aastate õpetajad on klassiõpetajad Malle Prikk ja Lehti Padu

Palju-palju õnne!