Joonistusvõistluse "Kaitsevägi õppustel" võitjate seas on ka meie kooli õpilane 30. mai huvijuht

Kaitsevägi korraldab juba aastaid õppuste "Siil" ja "Kevadtorm" toimumise alale jäävates üldhariduskoolides õpilaste joonistusvõistlust “Kaitsevägi õppustel”. Käesoleval aastal toimus joonistusvõistlus õppuse "Kevadtorm" raames. Võistlusele laekus 670 tööd. Meie 5.b klassi õpilane Maria Lillepuu sai premeeritud eriauhinnaga.

Palju õnne!

Joonistusvõistlusele esitatud tööd aitavad kaitseväel mõista, kuidas Eesti õpilased näevad kaitseväe ja sõdurite rolli.

Palju õnne!