Informatsioon 1. klassi astujale 09. mai HaapsaluPK

Koolikoha kinnitamise ja koolile taotluse esitamise tähtaega  ARNO keskkonnas on pikendatud 15. maini. Õpilaste klassidesse jagunemine (a või b klass) selgub 31. maiks, kui kõik vanemad on esitanud koolile taotluse.

Selleks, et saada teada pakutud koolikoht, palun logige uuesti Arnosse, kuna nüüd tuleb vanemal teha veel üks samm.

Pakutud koolikohta näete õppeaasta 2021/2022 all "Minu lapsed" tabelist konkreetse lapse nime juures. Lapse juures on toodud kooli nimi, kuhu te pakkumise saite ning Staatus: "Märkimata".

Kui te olete rahul pakutud kohaga:

Vajutage nuppu "Kinnita koolikoht", teilt küsitakse veel korra üle, kas olete kindel. Kui olete kinnitanud koolikoha, siis konkreetse lapse nime alla tekib ka lapsevanema kinnituse andmise kuupäev (Staatus jääb veel märkimata).

Seejärel tuleb esitada "Haapsalu linna põhikooli vastuvõtu taotlus". Täitke ka antud taotlus ning kõige lõpus vajutage nuppu "Esita taotlus". Nüüd jõuab taotlus konkreetsesse kooli.

Kool kinnitab taotluse ning teid teavitatakse sellest jällegi meili teel. Nüüd, kui kontrollida Arnos lapse staatuse seisu, näete, et laps on Staatuses "Kinnitatud".

Kui te ei ole rahul pakutud kohaga:

Saate loobuda pakutud koolikohast vajutades nupule "Loobu koolikohast". Avaneb taotluse vorm, kus tuleb rippmenüüst valida loobumise põhjus ning soovi korral märkuste lahtris täpsustada loobumise põhjust. NB! tegu on täielikult kohast loobumisega. Kui olete antud taotluse esitanud ja soovite ikkagi kohta linna koolis, tuleb uus koolimineku taotlus esitada.

Nupp "Lapse ümbertõstmine" - antud taotlusega saate anda linnale märku, et pakutud koht teile siiski ei sobi ja linnaametnik vaatab teie taotluse veelkord üle.

Kui te olete rahul pakutud kohaga:

Kui te ei ole rahul pakutud kohaga: