HPK õpilased olid edukad Enno omaloomingukonkursil 05. juuni huvijuht

Luuletaja Ernst Enno mälestuseks toimub igal aastal Läänemaa koolide õpilastele mõeldud omaloomingukonkurss. Tänavuse konkursi teemaks oli „Helged hetked“, mis oli inspireeritud Enno lapselapse Elin Toona ideest koguda inimeste helgemaid hetki nende eluteel. Meie kooli õpilaste tublid tulemused:

4.-6. klassi arvestuses saavutas I koha Robin Reimer (6.b)
7.-9. klassi arvestuses saavutas I koha Robi Mäepere (8.a) ning III koha Lada Tšernikova (8.a).

Palju õnne!

Õpilaste töid hindasid bibliograaf Krista Kumberg, kirjanik ja ajakirjanik Kaie Ilves ning luuletaja Silvia Urgas.

4.-6. klassi arvestuses saavutas I koha Robin Reimer (6.b)

Palju õnne!