EV nädala mälumängu tulemused 20. veebruar HaapsaluPK

I kooliaste
1.koht - 1a (Koosseis: Laura Sarapuu, Erika Eichenbaum, Brita-Eliise Laanesoo, Luis Juurik, õp. Evelin Palmiste)
2.koht - 2b (Koosseis: Robin Reimer, Joosep Suitsberg, Elo Lehtla, Marta Soone, õp. Anne Kübarsepp)
3.koht - 1b (Koosseis: Elari Teras, Robin Sommerman, Saskia Lints, Adele Lints, õp. Karin Kaljuvere)

II kooliaste
1.koht - 4b (Koosseis: Raul Liivlaid, Robin Runnel, Mike Kolesov, Lisett Mander, õp. Liia Lees)
2.koht - 6a (Koosseis: Laurel Vali, Arabella Lillepuu, Kaarel Tammann, Ron Rääli, õp. Ruth Kampmann)
3.koht - 4a (Koosseis: Robi Mäepere, Betti Kaljuvere, Joonas Laanesaar, Veronika Aasa, õp. Krista Kuuskla)

III kooliaste
1.koht - 9a (Koosseis: Elisabeth Sild, Mart-Jürgen Kukermaa, Henri Tsupsman, Hendrik Karnau, õp. Kaja Engman)
2.koht - 9b (Koosseis: Karolin Aru, Ingrika Tuulik, Henri Suder, Kert Kallas, õp. Tiia Toomsalu)
3.-4.koht
7c (Koosseis: Marleen Kurm, Meribel Lepp, Maria Kõrm, Mia-Marii Olenko, õp. Margit Nerman)
8c (Koosseis: Mark Marcel Schwindt, Trevor Uustalu, Markus Rafael Kalda, Alexis Rebane, õp. Paula Marit Leiumaa)
5.-6.koht
7a (Koosseis: Katariina Karnau, Marjette Andrea Tederov, Uku Toomas Rand, Hendrik Rand, õp. Triinu Suitsberg)
9d (Koosseis: Grethel-Rosiine Simson, Urmeli Valgre, Risto Trik, Jakob Valdma, õp. Reet Tuisk)

Õpetajate ja vanemate vahelises võistluses olid edukamad lapsevanemad!

I kooliaste

II kooliaste

III kooliaste

3.-4.koht
5.-6.koht

Õpetajate ja vanemate vahelises võistluses olid edukamad lapsevanemad!