Uudised

Arukate Õpilaste Akadeemia IV mängu tulemused 18. jaanuar huvijuht


17. jaanuaril toimus Läänemaa Ühisgümnaasiumis Lääne regiooni Arukate Õpilaste Akadeemia neljas mäng. Meie kooli võistkond saavutas põhikoolide arvestuses III koha. Võistkonda kuulusid Siie Grete Klemmer (8.D), Tuule Sula (8.D), Teele Rand (9.A) ja Kete Erik (9.A).

Õppeaasta jooksul toimub turniiri raames kuus mängu. Seitsmendasse mängu kutsutake regioonide kolm paremat. 

Arukate Õpilaste Akadeemia (AÕA) on kõiki koole ühendav loodusteadusliku sisuga õpilasvõistlus. 

Palju õnne!  

17. jaanuaril toimus Läänemaa Ühisgümnaasiumis Lääne regiooni Arukate Õpilaste Akadeemia neljas mäng. Meie kooli võistkond saavutas põhikoolide arvestuses III koha. Võistkonda kuulusid Siie Grete Klemmer (8.D), Tuule Sula (8.D), Teele Rand (9.A) ja Kete Erik (9.A).

Õppeaasta jooksul toimub turniiri raames kuus mängu. Seitsmendasse mängu kutsutake regioonide kolm paremat. 

Arukate Õpilaste Akadeemia (AÕA) on kõiki koole ühendav loodusteadusliku sisuga õpilasvõistlus. 

Palju õnne!