1.-5. klassi otsimismängu "Kas sa tead?" tulemused 21. mai huvijuht

20. mail sai meie armas kool 11-aastaseks. Hommikut alustasime direktori tervituse ja ühislaulmisega. Päeva keskel, II pikal vahetunnil said 1.-5. klassi õpilased osaleda otsimismängus “Kas sa tead?”. Mängust võttis osa 15 võistkonda.

Parima tulemuse 1. klasside arvestuses tegid 1.a tüdrukud Liisa Japontseva, Kaisa Karm, Victora Raudsepp, Ismaelle Kajak.

2. klasside arvestuses said enim punkte 2.a tüdrukud Mirtel Pajuste, Saskia Jerve, Teele Palu, Miia Kukk ja Nora Õismaa.

3. klasside parima tulemuse tegid 3.b tüdrukud Loviise Juurik, Kristina Pelinens, Emili Koop ja Triin Vainlu.

4. klasside kõrgemad punktid tulid 4.b noormeeste võistkonda, mida esindasid Sten Erik Lomper, Rasmus Siig, Ron Mäeste, Juhan Karlis ja Mairolt Kivimäe.

5. klasside võidu pistsid kotti 5.a poisid Luis Juurik, Rasmus Lepik, Kristian Koch, Marten Maide ja Marcus Adelman.

Palju õnne ja suur aitäh kõigile tublidele osalejatele!

Palju õnne ja suur aitäh kõigile tublidele osalejatele!