1. klass

Iga Haapsalu Põhikooli 1.klassi tulev õpilane saab kooli poolt kingituseks HPK vormivesti. Selleks aga palume 6. juuni koosolekule tulles kaasa võtta lapse mõõdud.

Lisaks on võimalik tellida lapsevanematel ka ise koolivormi tooteid – rohkem infot leiab aadressilt http://hpk.edu.ee/koolivorm/.

Haapsalu Põhikooli  registreeritud 1. klasside õpilased seisuga 20.04.2018

TOOM NOORA
TOOME RONALDO
VAHTRA RAIMOND

Alates esmaspäevast, 12. märtsist alustatakse Haapsalu linnas taotluste vastu võtmist esimesse klassi astuvate laste kohta.

Taotluste vastuvõtt toimub veebikeskkonnas Haapsalu Linnavalitsuse kodulehel www.haapsalu.ee

Taotlusi saab esitada kuni 29. märtsini (k.a).

Taotluse esimesse klassi astuvale lapsele saab esitada rahvastikuregistri andmebaasis lapsega ühist elukohta omav lapsevanem või lapse seaduslik esindaja.

Taotluste läbivaatamist alustatakse 2. aprillil ning kõik ajavahemikus 12.- 29. märtsini (k.a.) esitatud avaldused loetakse esitatuks samaaegselt ning avaldusi ajalisse järjekorda ei seata.

Avaldused, mis on esitatud peale 29. märtsi, kuuluvad läbivaatamisele ajalises järjekorras. Esimeste klasside nimekirjadega on võimalik tutvuda alates 23. aprillist Haapsalu linna koolides.

Täpsustavate küsimuste korral pöörduda haridusnõuniku poole. Mari-Epp Täht, telefon – 56562456 või e-post – mari-epp.taht@haapsalulv.ee

Haapsalu Põhikooli 1. klassi astuvate vanemate koosolek toimub 6. juunil kell 18.00. Koosolekul täidab vanem kooli astumise taotluse. Palume kaasa võtta lapse isikut tõendav dokument või selle koopia, lapse tervisekaart ja koolivalmiduskaart. Koosolekul tutvustatakse 1. klassi õppetöö korraldust.

30.augustil kell 12.00-14.00 või 17.00-19.00 on kooliga tutvumise päev. Palume tuua pildi õpilaspileti jaoks.