Uudised

Arukate Õpilaste Akadeemia II mängu tulemused 17. november huvijuht


16. oktoobril toimus Oru koolis Lääne regiooni Arukate Õpilaste Akadeemia teine mäng. Meie kooli võistkond saavutas põhikoolide arvestuses II koha. Võistkonda kuulusid Siie Grete Klemmer (8.D), Henri Lõppe (8.D), Karl Hatto (9.D), Jörn Markus Toomingas (9.D).

Õppeaasta jooksul toimub turniiri raames kuus mängu. Seitsmendasse mängu kutsutake regioonide kolm paremat.

Arukate Õpilaste Akadeemia (AÕA)on kõiki koole ühendav loodusteadusliku sisuga õpilasvõistlus.

Palju õnne!

16. oktoobril toimus Oru koolis Lääne regiooni Arukate Õpilaste Akadeemia teine mäng. Meie kooli võistkond saavutas põhikoolide arvestuses II koha. Võistkonda kuulusid Siie Grete Klemmer (8.D), Henri Lõppe (8.D), Karl Hatto (9.D), Jörn Markus Toomingas (9.D).

Õppeaasta jooksul toimub turniiri raames kuus mängu. Seitsmendasse mängu kutsutake regioonide kolm paremat.

Arukate Õpilaste Akadeemia (AÕA)on kõiki koole ühendav loodusteadusliku sisuga õpilasvõistlus.

Palju õnne!