Konsultatsioonid

KONSULTATSIOONID 2017/18. õppeaastal                 

             

ÕPETAJA PÄEV AEG RUUM
Ilona Aasvere esmaspäeval (eelneval kokkuleppel) 14.45-15.30 313
teisipäeval (eelneval kokkuleppel) 14.00-14.45
Merike Bauman neljapäeval + kokkuleppel 14.00-14.45 217
Jelena Dubrovskaja teisipäeval 14.45-15.30 310
Irma End-Rääli neljapäeval + kokkuleppel 14.00-14.45 310
Kaja Engmann neljapäeval + kokkuleppel 14.00-14.45 202
Elju Herja kolmapäeval + kokkuleppel 15.00-15.45 203
Kai Huul kolmapäeval 13.50-14.35 214
Marite Ilves teisipäeval 14.00-14.45 206
Geete Kaasik neljapäeval + kokkuleppel 14.00-14.45 204
Mall Kahar teisipäeval + kokkuleppel 14.00-14.45 302
Karin Kaljuvere neljapäeval 13.05-13.50 316
Ruth Kampmann kolmapäeval 13.05-13.50 106
Triinu Karolin kolmapäeval ja neljapäeval pärast ainetundi K 313; N 312
Kaido Kivimäe esmaspäeval 14.55-15.40 003
Terje Konsap teisipäeval + kokkuleppel 14.00-14.45 314
Krista Kuuskla kolmapäeval + kokkuleppel 13.05-13.50 102
Helge Käär kolmapäeval 13.05-13.50 204
Veikko Kõrv esmaspäeval 14.55-15.40 312
Erkki Lass esmaspäeval (eelneval  kokkuleppel) 15.00-15.45 spordihoones
Liia Lees reedel 12.05-12.50 101
Paula Marit Leiumaa esmaspäeval 14.00-15.30 007
Mairon Lepik esmaspäeval (eelneval  kokkuleppel) 15.00-15.45 spordihoones
Lea Liht neljapäeval + kokkuleppel 14.00-14.45 201
Anne Lillemäe esmaspäeval 12.00-12.45 105
Ülle Lumeste teisipäeval 14.00-15.30 203
Sirje Maar esmaspäeval 14.00-14.45 206
Jaana Makarov kolmapäeval 14.50-15.35 303
Ursula Matvejeva esmaspäeval + kokkuleppel 14.00-14.45 304
Sirle Mik teisipäeval (eelneval  kokkuleppel) 14.45-15.30 spordihoones
Janne Muuli esmaspäeval 14.45-15.30 115
Denis Naumov teisipäeval 14.55-15.40 215
Marite Nelis reedel (eelneval kokkuleppel) 14.00-14.45 kooli võimlas
Brit Ojamu esmaspäeval 15.00-15.45 spordihoones
Elle Oruste kolmapäeval + kokkuleppel 14.50-15.35 310/II
Lehti Padu teisipäeval 13.05-13.50 103
Renee Pajuste teisipäeval 15.00-15.45 208
Evelin Palmiste teisipäeval 13.05-13.50 205
Margit Peenoja esmaspäeval + kokkuleppel 14.00-14.45 216
Mart Pett esmaspäeval 15.00-15.45 210
Malle Prikk esmaspäeval 13.05-13.50 107
Piret Pärnapuu teisipäeval 14.00-14.45 104
Siiri Reimann kolmapäeval 15.00-15.45 115
Ülle Rääli neljapäeval + kokkuleppel 14.00-14.45 112
Marianne Samm neljapäeval + kokkuleppel 14.00-14.45 306
Lea Semerik esmaspäeval 14.00-14.45 207
Riina Soodam teisipäeval 14.45-15.40 213
Triinu Suitsberg teisipäeval + kokkuleppel 14.55-15.40 309
Inna Särel neljapäeval + kokkuleppel 14.00-14.45 215
Katrin Tiido neljapäeval 14.00-14.45 206
Maive Toom esmaspäeval (eelneval kokkuleppel) 15.00-15.45 212
Tiia Toomsalu kolmapäeval + kokkuleppel 14.00-14.45 301
Reet Tuisk neljapäeval + kokkuleppel 14.00-14.45 307
Jelena Turevitš teisipäeval 15.00-16.00 305
Heinar Tuulberg neljapäeval 14.00-14.45 116
kolmapäeval 14.00-15.15
Taimi Vilta esmaspäeval 14.00-14.45 303