Kontakt

Haapsalu Põhikool
Kuuse 1
90507 Haapsalu
Tel: 472 4860 – kantselei
Fax: 472 4870
E-post: kantselei@hpk.edu.ee

 

Haapsalu Põhikooli telefoninumbrid
Direktor: 472 4861
Õppealajuhataja: 472 4862
Õpetajate tuba: 472 4863

 

Direktor
Anne Mahoni
tel.: 472 4861; 524 1475
e-mail: anne.mahoni@hpk.edu.ee

 

Õppealajuhataja
Ülle Lobjakas
tel: 472 4862
e-mail: ulle.lobjakas@hpk.edu.ee

 

Psühholoog
Liis Toom
vastuvõtt (ruumis 315)

esmaspäev 9:00 – 16:00
kolmapäev 10:30 – 16:00
neljapäev 9:00 – 16:00
reende 9:00 – 16:00

tel: 5883 7355, e-mail: liis.toom@hpk.edu.ee

 

Huvijuht

Siim Birk
tel: 56 694 507
e-mail: siim.birk@hpk.edu.ee

 

Sotsiaaltöötaja
Katrin Tiido
tel. 512 7522
e-mail: katrin.tiido@hpk.edu.ee

 

HEV-kordinaator
Merle Muru
tel. 4724862
e-mail: merle.muru@hpk.edu.ee

 

Tervishoiu teenust osutab SA Läänemaa Haigla meditsiiniõde Natalja Simm (tel. 5349 8414).

vastuvõtt E, T, N, R  kell 9:00 – 14:00 

 

Omavalitsuse järelvalveametnik on Mari-Epp Täht

Tel: 472  5306
e-mail: mari-epp.taht@haapsalulv.ee

 

Raamatukogu on avatud:
E-N 8:00 – 16:00
R 8:00 – 15:00
Tel. 472 4869
E-mail: mare.rand@hpk.edu.ee
Raamatukoguhoidja Mare Rand

 

E-kooli administraator on Renee Pajuste (ruumis 208)
tel. 566 29308; e-mail: renee.pajuste@hpk.edu.ee

 

Kasulik teave

MTÜ Hoovõtukeskus

Leini Vahtras

meiliaadress hoovotukeskus@gmail.com
koduleht www.särasilma.ee

 

Läänemaa Rajaleidja keskus

http://www.rajaleidja.ee/laanemaa

aadress: Jaama 17, 90507 Haapsalu

telefon: 5886 0706

e-post: laanemaa@rajaleidja.ee

Avatud: E–T kell 9.00–17.00, K–N kell 9.00-18.00, R kell 9.00-15.00

Täpsem info

 

Tervishoiuteenustega seoses on võimalik pöörduda:

SA Läänemaa Haigla

Vaba 6, Haapsalu 90502

tel 4725801 haigla@salmh.ee

www.salmh.ee

 

Terviseameti Lääne talitus

Uus 3a, Pärnu 80010

tel 4431135 laane@terviseamet.ee

www.terviseamet.ee